Evropski dan logopedije, (6. mart, 2024.)

Povodom 6. marta, Evropskog dana logopedije objavili smo saopštenje za javnost u kome smo još jednom podsetili na nepostojanje zakonske regulative za logopedsku profesiju u Srbiji.

Tim povodom, članovi Upravnog odbora i Predsedništva ULS dali su izjave za medije.

Intervju sa Doc. dr Bojanom Drljan, nastavnikom na odeljenju za logopediju na Fakultetu za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju (FASPER) i članicom Upravnog odbora ULS možete pročitati ovde: Kurir.rs

Saopštenje u celosti možete pogledati na našem sajtu OVDE

Saopštenje povodom Evropskog dana logopedije 2024. godine preneli su sledeći mediji:

Danas.rs

Radio televizija Vojvodine

Ona.telegraf

Danas se obeležava Evropski dan logopedije

Radio Boom93

Tanjug.rs

Politika

24Sedam.rs

Zdravlje.kurur.rs